Zdraví pro hráče: Představujeme herní židli THERAPIA E+GAMER v černo-červeném provedení

Pokud trávíte dlouhé hodiny nebo noci hraním her nebo sledováním filmů na svém PC, dopřejte si to nejlepší. E+Gamer zajistí Vám nejen originální design, ale i dlouhé soustředění, spoustu energie a naprosto špičkové individuální pohodlí. Zdravotní ergonomická židle české výroby od firmy Prowork. Záruka 5 let.

Hlavní výhody zdravotní židle THERAPIA E+GAMER

 • Unikátní zdravotní židle české výroby
 • Patentovaný systém biozón, jež pomáhají tělu udržet správnou polohu
 • Podpora optimální pozice páteře a nohou
 • Nastavitelný náklon sedáku (3 polohy) + hloubka sedáku
 • Výškově nastavitelná opěrka zad
 • Mimořádné dílenské zpracování
 • Kvalitní materiály s dlouhou životností
 • Univerzální pogumovaná kolečka
 • Pochromované kovové části
 • Nadstandardní záruka 5 let
 • Nosnost až 130 kg

Pokud se nacházíte v křesle či židli, které neodpovídají Vaší postavě nebo účelu, může to vést k mnoha různým problémům, které trápí většinu z nás. Zdravotní problémy jako bolesti zad a krku, problémy s krevním oběhem, sníženou produktivitou a únavou, mohou mít značný vliv na celkové zdraví těla.

Zdravotní židle THERAPIA E+GAMER nabízí unikátní design v černo-červeném provedení, a zároveň vysokou kvalitu s maximálním pohodlím. Zajišťuje optimální polohu nohou a páteře, což znamená, že budete moci se soustředit na svou práci nebo hru po mnoho hodin bez únavy.

Výhodou této zdravotní herní zidle je patentovaný systém biozón, který podporuje tělo v optimální poloze a pomáhá předcházet bolesti zad a krku. Sedák má tři vhodné polohy pro udržení správného náklonu v závislosti na Vašich potřebách a hloubku sedáku lze také jednoduše nastavit.

Opěrka zad je výškově nastavitelná, aby byla v ideální poloze pro Vaši postavu. Materiály jsou velmi kvalitní a zajišťují dlouhou životnost židle. Univerzální pogumovaná kolečka a pochromované kovové části přispívají k mimořádnému zpracování zdravotní židle.

Kromě komfortu a kvality získáte s tímto výrobkem i výhodu 5 leté záruky, což svědčí o jeho vysoké kvalitě a trvanlivosti. Zajistí Vám to, že investice do této zdravotní židle bude dlouhodobá a výhodná.

A to není všechno. Kromě špičkového designu a vysoké kvality nabízí THERAPIA E+GAMER také jemný látkový polyesterový potah a neklouzavou syntetickou kůži na přírodní bázi, které jsou velmi příjemné na dotyk.

Zdraví by mělo být vždy prioritou, bez ohledu na druh zábavy, kterou si užíváte. Proto neměli byste přehlížet vhodnou zdravotní židli při hraní vašich oblíbených her. S THERAPIA E+GAMER se spojí zdravé tělo a pohodlné hraní, tak si užijte své oblíbené hry a filmy s dlouhodobým komfortem.

Pokud máte zájem vyzkoušet herní židli THERAPIA E+GAMER v černo-červeném provedení, naleznete ji na Klub přátelPublikováno: