Zahřejte se s růžovým povlečením s potiskem ‚Baby It’s Cold Outside‘ od Catherine Lansfield!

Přichází zima a s ní i čas, kdy si rádi pohodlně lehneme do postele a zahřejeme se pod teplým povlečením. Pokud hledáte povlečení, které je nejen pohodlné a kvalitní, ale také krásné a moderní, máme pro vás skvělou zprávu!

Růžové povlečení s potiskem „Baby It’s Cold Outside“ Catherine Lansfield, 200 x 200 cm

Na našich stránkách esrom.cz najdete krásné růžové povlečení od britské značky Catherine Lansfield. Tohoto povlečení se velmi brzy zamilujete, protože je nejen nesmírně pěkné na pohled, ale také velmi kvalitní a příjemné na omak.

V setu je 1x povlečení na přikrývku s rozměrem 200 x 200 cm a 2x na polštář o rozměru 50 x 75 cm. Všechny kusy povlečení jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Zároveň je povlečení velmi odolné a vydrží vám mnoho praní bez deformace či roztrhnutí.

Design povlečení je jedinečný díky modernímu potisku, na kterém je nápis „Baby It’s Cold Outside“. Růžová barva povlečení navozuje pocit romantiky a intimity, což vám jistě pomůže uvolnit se a lépe se naladit na spánek.

Růžové povlečení s potiskem 'Baby It's Cold Outside' Catherine Lansfield

Povlečení je vhodné pro moderní interiéry a dokonale doplní váš ložní prostor. Můžete ho kombinovat s jinými dekoracemi v podobné barvě či s doplňky v kontrastních odstínech, dle vaší chuti.

Zahřejte se v zimním období a sáhněte po kvalitním a moderním povlečení od Catherine Lansfield. Objednat si ho můžete přímo na našich stránkách esrom.cz. Máte-li jakýkoliv dotaz či požadavek, neváhejte nás kontaktovat.