Věšák THOR z masivní borovice s úžasným mořením!

Nabízíme Vám vynikající věšák THOR z masivní borovice s úžasným mořením! Tento věšák je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají trvanlivý, praktický a zároveň krásný nábytek pro svůj domov. Pokud Vás tedy zaujala tato nabídka, neváhejte a vyberte si svůj vlastní věšák THOR ještě dnes!

Barva: vyberte si níže

Jak již bylo zmíněno výše, Věšák THOR je k dispozici v několika různých barvách. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje a která se bude nejlépe hodit k interiéru Vašeho domu. V každém případě se ale můžete spolehnout na skvělou kvalitu a trvanlivost nábytku, který Vám nabízíme.

Materiál: masiv borovice

Věšák THOR je vyroben ze kvalitního masivu borovice, což zaručuje vysokou trvanlivost a odolnost. Díky tomu můžete být jistí tím, že Váš věšák Vám bude sloužit po mnoho let a že se na něj můžete spolehnout při každodenním používání.

Rozměry (šířka x výška x hloubka): 81 x 102 x 22 cm

Věšák THOR má rozměry šířka 81 cm, výška 102 cm a hloubka 22 cm. Díky těmto rozměrům je ideální pro každodenní používání a zároveň nezabírá víc místa, než je nutné. Přesto Vám nabízí spoustu prostoru pro věšení Vašich oděvů a dalších věcí, které potřebujete mít po ruce.

Dodáváno v demontu

Věšák THOR je dodáván v demontu, což zajistí snadnou přepravu a montáž. Stačí pouze postupovat dle pokynů v přiložené instrukci a během několika málo minut bude Váš nový věšák připraven k použití. V případě, že byste si s montáží nevěděli rady, naši technici Vám rádi pomohou a poradí.

Záruka 24 měsíců

Věšák THOR je také dodáván s 24-měsíční zárukou, což znamená, že se můžete spolehnout na jeho vysokou kvalitu a trvanlivost. V případě, že by se Vám během této doby něco se věšákem stalo, neváhejte nás kontaktovat a my se Vám rádi postaráme o jeho opravu či výměnu.

Naprosto úžasný věšák THOR z masivní borovice s úžasným mořením můžete zakoupit na naší stránce za neuvěřitelnou cenu. Vyberte si barvu, která nejvíce odpovídá vašemu interiéru a učiňte tak vaši domácnost dokonalou.

Kupte si nyní svůj Věšák THOR s úžasným mořením na naší stránce!

Nepropásněte tak vynikající možnost a kupte si svůj vlastní věšák THOR již dnes.

Věšák THOR

Věšák THOR

Věšák THOR