Stylové šedé křeslo s černou podnoží MICADONI Karoo


Elegantní vzhled s moderním designem

Vylepšete svůj interiér elegantním křeslem Karoo. Na první pohled zaujme svým moderním designem, který získává díky černě lakované podnoži. Příjemné sametové čalounění s prošíváním dodává křeslu jedinečný vzhled.

Vysoká odolnost a vhodnost pro komerční prostory

Tkanina se značí vysokou odolností, díky tomu je křeslo vhodné i do komerčních prostor. Sezení zpříjemňuje prostorné opěradlo se stejně vysokými područkami, které produktu propůjčují vizuální měkkost.

Vhodné do jakýchkoliv prostorů

Křeslo Karoo nabízí elegantní vzhled, který vynikne jak v malých, tak i větších prostorech. Je to útulnost a luxus v jednom dokonalém výrazu. Navíc lze tento prvek kombinovat s dalším sedacím nábytkem z této řady.

Šedé křeslo Karoo

Výroba na zakázku a individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Vyberte si svou oblíbenou barvu

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Varianty barev křesla Karoo

Tipy na čištění a údržbu

Tip: Křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Zakoupením křesla Karoo získáte útulnost a luxus v jednom dokonalém výrazu

Tak neváhejte a zařiďte si svůj interiér křeslem Karoo s černou podnoží a příjemným sametovým čalouněním! Objednat si ho můžete na tomto odkazu.