Stylové a pohodlné šedé křeslo Max Winzer Livia Gray pro váš domov

Křesla Livia jsou malými roztomilými kousky, které ale mají co nabídnout. Masivní nohy, kvalitní odolný potah a velkou dávku pohodlí!

O značce:

Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.

Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer pyšní zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Odkaz na křeslo

Pokud hledáte pohodlné křeslo do svého domova, určitě se podívejte na šedé křeslo Max Winzer Livia Gray! Toto křeslo nejenže vyniká svým moderním designem a stylovým vzhledem, ale také poskytuje velkou dávku pohodlí. Zde najdete více informací o tomto křesle.

Díky masivním nohám stojí pevně a stablně, což zajišťuje vaše pohodlí a bezpečí. Odolný a kvalitní potah zaručuje, že křeslo bude vypadat skvěle po mnoho let.

Objevte krásu a pohodlí, které vám může nabídnout toto úžasné křeslo a dopřejte si kousek nábytku od značky Max Winzer do svého domova!