Šedý koberec Universal Shanghai Liso pro větší prostory v rozměru 160 x 230 cm

Nový koberec Universal Shanghai Liso pro osvěžení vašeho interiéru

Ještě než se pustíme do podrobností, pojďme si prohlédnout produkt, o kterém budeme dnes hovořit. Šedý koberec Universal Shanghai Liso s rozměry 160 x 230 cm je skvělou volbou pro větší prostory. A teď pozor, máme pro vás skvělou zprávu! Tento kousek nyní můžete mít za skvělou cenu na našem e-shopu NabyTekTed.cz! Stačí kliknout sem a objednat si ho!

Polypropylenová vlákna koberece

Každá místnost potřebuje svůj šmrnc, a co by bylo pěknějšího, než nový koberec od Universal? Tento koberec je vyroben z polypropylenu, což znamená, že se o něj snadno staráte, a i po letech používání vypadá jako nový. Co víc, často se používá i v exteriéru jako prodyšný podklad při stavbě teras, využívají ho například i farmy na hromadná sušení obilí, kde je důležitou součástí větrání.

Polypropylenová vlákna tohoto koberce jsou navíc speciálně upravena technologií heatset. Že nevíte, o co jde? Jedná se o tepelnou úpravu vláken, která zajistí delší životnost a větší odolnost koberce. Toto zhutnění vláken pažitu koberce umožňuje dosáhnout omezení deformace a vzniku odírání v oblastech s vysokou zátěží, výrazněji je tak snížena pravděpodobnost vrhání.

Vhodný koberec i pro alergiky

Vlákna koberce jsou navíc antistatické, tedy se na něj nelepí prach a nevytváří se na něm statická elektřina. To je velkou výhodou i pro alergiky, kteří tak mají jistotu, že se v jejich domácnosti bude dýchat dobře a bez problémů. Proto tento koberec patří mezi oblíbené kousky nejen pro mnohé strávníky, ale i pro většinu bytových kanceláří, hotelů a dalších zařízení s vyšší zátěží.

Stylový design pro moderní interiéry

Koberec Universal Shanghai Liso má svěží a moderní design, který skvěle ladí do jakéhokoli interiéru. Šedá barva tohoto koberce je navíc velmi elegantní a jednoduchá, což zaručuje, že se vám bude hodit ke každému nábytku. S tímto kobercem vykouzlíte v místnosti příjemnou atmosféru, která láká k pobytu a relaxaci.

Pokud se tedy chystáte na úpravu svého bydlení, nebo máte pocit, že v místnosti něco chybí, zkuste vyměnit koberec. S novým kobercem Universal Shanghai Liso proměníte prostor i náladu celé místnosti. Objednat si tento kousek můžete online na našem e-shopu NabyTekTed.cz.