Revoluční bidetová baterie Hansgrohe Rebris E s matnou černou výpustí


Páková stojánková bidetová baterie s výpustí v černém matném provedení. Tato baterie je opravdu tím nejlepším, co si můžete do své koupelny pořídit. Její moderní design a nejnovější technologie ji předurčují ke značnému úspěchu.

Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Výška baterie je 14,3 cm. Ramínko je ve výšce 8,9 cm. S matným povrchem.

Jaké jsou výhody této baterie?

Úspora vody: Díky nejnovější technologii umožňuje tato baterie úsporu vody až o 60% oproti obyčejným bateriím.

Tlaková vyrovnávací funkce: Tato funkce umožňuje baterii vyrovnávat tlak vody v případě, že se ten liší, a zajistit tak plynulý průtok vody.

Hygienická úprava: Speciální povrchová úprava této baterie umožňuje snadnou údržbu a čištění. Navíc je vybavena funkcionální vypouštěcí hadicí pro maximální hygienu.

Proč právě Hansgrohe Rebris E?

Vysoce kvalitní materiály: Tato baterie je vyrobena z nejvyšší kvality kovu, díky čemuž je dostatečně odolná i vůči agresivním čistícím prostředkům.

Moderní design: Design této baterie je jedinečný a dokonale zapadá do moderní koupelny. Matný černý povrch jen podtrhuje její eleganci.

Snadná instalace: Instalace této baterie je velmi snadná a rychlá, stačí ji jen připojit ke kohoutku a baterie je připravena k použití.

Hansgrohe Rebris E

Kde mohu tuto baterii zakoupit?

Pokud jste se rozhodli pro koupi této skvělé bidetové baterie, můžete ji zakoupit na stránkách Atcomplet. Cena této baterie je sice vyšší, ale kvalita a nejnovější technologie se zde prostě vyplatí.

Hansgrohe Rebris E Black

Jaká je zkušenost zákazníků s touto baterií?

Spokojenost zákazníků: Většina zákazníků je s touto baterií velmi spokojena a hodnotí ji jako kvalitní, odolnou a snadno ovladatelnou. Navíc mnozí z nich ocenili i moderní design a nízkou spotřebu vody.

Záporné ohlasy: Záporné ohlasy jsou velmi vzácné, většinou se týkají pouze problémů s instalací, ale ty se dají snadno vyřešit s pomocí odborníků.

Závěr

V případě, že toužíte po moderním a kvalitním vybavení vaší koupelny, je tato bidetová baterie od Hansgrohe Rebris E tou správnou volbou. Její úsporná spotřeba vody, moderní design a snadná údržba ji řadí mezi nejlepší bidetové baterie na trhu. Pro koupi této baterie doporučuji navštívit stránky Atcomplet.