Regál Rexa s 1 šuplíkem a 4 policemi v wenge barvě od Ak furniture – ideální doplněk do Vašeho interiéru

Regál Rexa od Ak furniture je skvělý kus nábytku, který dokáže vylepšit jakýkoli interiér.

Specifikace produktu:

Regál je vyrobený z 16mm laminované desky odolné proti oděru, což zajišťuje vysokou kvalitu a odolnost. Výška polic lze snadno regulovat, aby uspokojila potřeby každého uživatele. Hrany jsou kryté ABS hranou, která poskytuje vysokou ochranu proti poškození.

Regál Rexa od Ak furniture se dodává v celé kolekci, takže si můžete vybrat další kusy nábytku, které dokážou dokonale doplnit Váš interiér.

Parametry:

Šířka: 60 cm

Výška: 180 cm

Hloubka: 35 cm

Tloušťka desky: 16 mm

Materiál: MDF deska

Váha: 40 kg

Povrchová úprava: Mat

Hloubka šuplíku: 30,5 cm

Šířka šuplíku: 51 cm

Regál Rexa s 1 šuplíkem a 4 policemi v wenge barvě od Ak furniture

Regál Rexa od Ak furniture je kvalitní kus nábytku, který dokáže přidat do každého interiéru něco mimořádného. Jeho 16mm laminovaná deska zaručí, že bude odolný proti oděru a bude vypadat jako nový i po letech používání. Regál je dodáván s 1 šuplíkem a 4 regulovatelnými policemi, které Vám pomohou s uspořádáním Vašeho dekoru, knih, obrázků a dalších předmětů. Kromě toho, má regulovatelnou výšku polic, vysokou ochranu proti poškození a kryté hrany ABS, takže Vám nabízí nejen funkčnost, ale i estetiku.

Nakoupit náš regál Rexa s 1 šuplíkem a 4 policemi v wenge barvě můžete na následující adrese: www.maliboo.cz/produkt/ak-furniture-regal-rexa-60-cm-1-suplik-a-4-police-wenge