Nová boční skříň v šedé barvě, rozměry 30/129,6/30 cm


Moderní elegánce pro Vaši koupelnu!

Chystáte se renovovat svou koupelnu a hledáte ideální skříňku s dostatečným úložným prostorem? Naše nová boční skříň v šedé barvě je přesně to, co hledáte! Skříňka je zavěšená s výškou cca 130 cm a široká pouze cca 30 cm, což znamená, že máte dostatek úložného prostoru pro své kosmetické potřeby, aniž by zaujala příliš prostoru v koupelně.

Matná šedá barva, kterou jsme zvolili pro provedení skřínky, je symbol moderní elegance, která bude skvěle zapadat do jakékoli koupelny. Zároveň je skříňka vyrobena z kvalitní plošně lisované desky a nabízíme Vám tak výrobek, který Vám bude sloužit po mnoho let.

Boční skříň NOVEL je vybavena dvěma zásuvkami s komfortním výsuvem, ve kterých si můžete uložit holicí strojek, fén nebo kosmetické krémy. Prostor za dvířky je ideální na uložení parfémů a kartáčků na zuby. Dvířka jsou navíc vybavena tlumením, aby se otevírala snadno a pohodlně. Skříňka je prostě skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí mít všechny své věci přehledně a na jednom místě.

Nová boční skříň v šedé barvě

Abychom Vám usnadnili výběr, přidáváme následující informace o produktu: TYP:MNA883A01 VPRAVO, FR:791 KŘEM.ŠEDÁ MATNÁ, KP:191 KŘEM.ŠEDÁ MATNÁ.

Nečekejte tedy a pořiďte si novou boční skříň NOVEL v šedé barvě již dnes. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat nebo se přijďte podívat do naší prodejny, kde si můžete skříňku prohlédnout na vlastní oči.

Zde najdete produkt na našich stránkách