Nakupujte novou kuchyňskou sestavu ALBERTA 180 PLUS s kvalitním dřezem od Expedo!

Když přemýšlíte o nové kuchyňské lince, je důležité zvážit kvalitu, praktičnost a design. Nabízíme vám kombinaci všech těchto faktorů s kuchyňskou sestavou ALBERTA 180 PLUS od Expedo. A navíc – můžete si k ní dokoupit i kvalitní kuchyňský dřez.

Kuchyňská sestava ALBERTA 180 PLUS: kvalitní materiály a praktický design

Kuchyňská sestava ALBERTA 180 PLUS je vyrobena z kvalitního lamina s hranou PVC, která ho chrání před poškozením. Hloubka spodní části je 52 a vrchní 31 cm, takže máte dostatek místa na uložení i větších kuchyňských spotřebičů. Sestava se skládá ze šesti skříněk, z nichž jedna disponuje i čtyřmi zásuvkami. Vše je k dodání pochopitelně včetně úchytů, takže vám žádné další příslušenství nechybí.

Výhodou kuchyňské sestavy ALBERTA 180 PLUS je také možnost zakoupení kuchyňského dřezu a pracovní desky, které se perfektně hodí k celému designu. Díky tomu vám vznikne dokonalá a harmonicky sladěná kuchyňská linka, která bude praktická i esteticky působivá.

Co všechno zahrnuje kuchyňská sestava ALBERTA 180 PLUS?

Kuchyňská sestava ALBERTA 180 PLUS se skládá z následujících skříněk:

  • Horní skříňky: 80 G-72 2F, 60 G-72 2F, 40 G-72 1F
  • Dolní skříňky: 80 ZL 2F BB, 40D 4S BB, 60D 2F BB

Vzhled kuchyňské linky je samozřejmě závislý na složení skříněk, ale určitě si vyberete takovou kombinaci, která bude vyhovovat vašim potřebám a vkusu.

Shrnutí: kuchyňská sestava ALBERTA 180 PLUS

  • Vyrobena z lamina s hranou PVC
  • Hloubka 52/31 cm
  • 6 skříněk
  • Možnost koupě s kvalitním kuchyňským dřezem

Díky použití kvalitních materiálů jako je LTD/MDF, HDF dřevovláknitá deska a sklo, můžete očekávat dlouhou životnost vaší nové kuchyňské sestavy. A pokud si navíc vyberete kvalitní kuchyňský dřez a pracovní desku, budete mít doma dokonalou a praktickou kuchyň.

Tak neváhejte a nakupujte novou kuchyňskou sestavu ALBERTA 180 PLUS s kvalitním dřezem od Expedo již dnes!