Koupelnová stěna Ral ALI 36 v černém lesku – luxusní doplněk pro vaši koupelnu

Každý z nás touží po dokonalosti i v domácnosti. Koupelna není výjimkou a proto je důležité mít při jejím zařizování na paměti, že se jedná o prostor, který nám má dodat klid a pohodu a zároveň nám má umožnit být funkční.

Koupelnová stěna Ral ALI 36 v černém lesku

Moderní a vysoce kvalitně provedená koupelnová stěna, která dotáhne k dokonalosti každou koupelnu, nadchne Vás svou elegancí a smyslem pro detail.

Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto koupelnovou stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Koupelnová stěna Ral ALI 36 v černém lesku nyní na našem eshopu

Variabilní sestava

Celá sestava koupelnové stěny je variabilní, každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv podle Vašich potřeb. Systém otevírání (písty a panty) je také variabilní a jdou nastavit svisle i vodorovně.

Koupelnová stěna Ral ALI 36 v černém lesku - detail

Technické specifikace

  • Tloušťka MDF desky: 16 mm
  • Čelní strana MDF desky: lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií
  • Patky pro uchycení: součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typů zdí
  • Osvětlení: není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše
  • Dodání: nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici

Koupelnová stěna Ral ALI 36 v černém lesku je investicí do kvalitního a krásného nábytku, který Vám bude sloužit dlouhá léta a zároveň Vám bude nadále přinášet pohodlí a klid.