Komoda Prince K2D – styl a praktičnost do vašeho interiéru

Jestliže sháníte funkční a designovou komodu, s níž si v interiéru poradíte, nabízí se vám právě model Prince K2D. Tento kus nábytku je skvělou volbou pro ty, kteří rádi zkombinují praktičnost s moderním designem.

Moderní bytový nábytek Prince

Komoda Prince K2D patří do kolekce moderního bytového nábytku Prince, který se vyznačuje elegantním a vkusným designem, ale především vysokou mírou funkčnosti. Díky tomu patří tento nábytek mezi nejoblíbenější kusy, které si lidé pořizují do svých domovů.

Pro koho je tedy komoda Prince K2D ideální volbou? Obecně pro všechny, kdo hledají kvalitní a designový nábytek, který jim nabídne řešení na míru. Konkrétně se uplatní v každém interiéru, kde je zapotřebí úložného prostoru. Prostorné zásuvky a police vám totiž umožní uložit všechny vaše věci do jednoho místa a udržet tak váš domov v pořádku a harmonii.

Součástí kolekce Prince je i další nábytek – například manželská postel, noční stolky, skříně, ale i jiné kusy. Díky tomu můžete vytvořit dokonalý vkusný celek, který bude odrážet vaše osobnost a styl.

Dodáváme v dekoru dub Artisan / bílá

Komoda Prince K2D je dodávána v dekoru dub Artisan / bílá, který patří mezi velmi oblíbené barvy. Jedná se o elegantní a vkusnou kombinaci, která se hodí do každého interiéru. Pokud vás tato kombinace neosloví, můžeme vám nabídnout také jiné možnosti. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Nábytek je dodáván v demontu

Komoda Prince K2D je dodávána v demontu, což však neznamená, že byste museli složitě dílce skládat dohromady. Montáž je totiž jednoduchá a rychlá, a sice taková, kterou zvládne každý. V případě potřeby vám samozřejmě rádi pomůžeme a poradíme vám, jak na to.

A pokud už se rozhodnete pro konkrétní model, samozřejmě ho vám rádi dodáme přímo do vašeho domu.

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 140x79x43cm

Komoda Prince K2D má velmi příjemné parametry – konkrétně rozměry 140 x 79 x 43cm, což ji řadí mezi menší kusy nábytku. Díky tomu se hodí do menších i větších místností, a to bez zbytečného zabírání prostoru.

Jaké jsou tedy hlavní výhody, které vám komoda Prince K2D nabídne?

  • Moderní design
  • Vysoká funkčnost
  • Příjemné rozměry
  • Skvělá kvalita materiálů
  • Jednoduchá montáž
  • Další kusy nábytku v kolekci Prince

Stačí jen kliknout na odkaz https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/komoda-prince-k2d a objednat si komodu Prince K2D ještě dnes. Určitě nebudete litovat své volby, a protože jde o vysoce kvalitní produkt, můžete si být jisti, že vám komoda bude dlouho sloužit.

Pozn. článek vznikl v rámci spolupráce s firmou Prince Nábytek, která je českým výrobcem moderního bytového nábytku.

Komoda Prince K2D

Komoda Prince K2D - interiér