Komoda NEJBY CAYDEN 05 v moderním designu – dub sonoma/bílá

Už jste někdy hledali novou komodu, která by dokonale sedla do vašeho interiéru? S touhle komodou NEJBY CAYDEN 05 od Brega.cz to bude jednoduché! Tento nábytek vyniká moderním designem a barevným provedením v dubu sonoma/bílé barvě. Navíc je vyroben z materiálu LTD, což zaručuje vysokou kvalitu a pevnost.

Rozměry komody

Rozměry této komody jsou 175,6 x 93,4 x 38 cm. Tyto rozměry zajistí dostatek prostoru pro uložení všech vašich věcí. Ať už plánujete uložit do této komody oblečení, nádobí nebo cokoliv jiného, vše se tam pohodlně vejde. Navíc, díky své výšce můžete použít vrchní prostor této komody i jako stůl na psaní nebo čtení, pokud si k ní dokoupíte židli.

Dodání v demontu

Tato komoda je dodávána v demontu, což zajišťuje snadnou manipulaci a transport. Díky tomu si můžete komodu snadno sestavit a umístit ji tam, kde bude vypadat nejlepší. Navíc ušetříte i na nákladech za přepravu.

Chcete si už konečně pořídit tuto krásnou komodu, která bude skvěle vypadat ve vašem bytě? Pak neváhejte a objednejte si ji ještě dnes na Brega.cz

Komoda NEJBY CAYDEN 05 v moderním designu

Tato komoda nebude pouze praktickým vybavení vašeho bytu, ale také skvělým designovým prvkem. Rozhodně neváhejte a pořiďte si ji co nejdříve, než se vyprodá!