Hansgrohe Axor Starck – Umývadlová baterie s výpustí chrom 10001000

Hansgrohe Axor Starck je renomovanou značkou v oblasti sanitárních zařízení a umývadel. Tato baterie s výpustí chrom 10001000 nabízí dokonalé spojení designu a kvality.

V této baterii je zakomponováno nejen moderní řešení, ale také zohlednění ergonomie a užitné hodnoty. Díky průtoku 5 litrů/minutu je úsporná a přesto dostatečně výkonná.

Páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí

Tento typ baterie je velmi praktický a pohodlný při používání. Díky své konstrukci a designu se hodí do každého moderního interiéru. Páková stojánková baterie je velmi snadno ovladatelná a ergonomicky navržená.

Tuto skvělou umyvadlovou baterii si můžete zakoupit na www.nabytekprehledne.cz.

Chromové provedení

Chromový povrch baterie poskytuje nejen estetický dojem, ale také zajišťuje ochranu před oxidací a korozi. Tento povrch je trvanlivý a snadno se udržuje.

Ramínko je ve výšce 9,5 cm. Tento parametr zohledňuje vysokou užitnou hodnotu této baterie a umožňuje maximální pohodlí a komfort při každodenním používání.

Hansgrohe Axor Starck

Závěr

je ideální volbou pro každého, kdo hledá spojení moderního designu a kvality. Tuto skvělou baterii si můžete zakoupit na www.nabytekprehledne.cz.

Hansgrohe Axor Starck