Držák na toaletní papír MEXEN ARON černý – styl a praktičnost pro vaši koupelnu

K tomu aby byla koupelna nejen funkční, ale také designově celistvá, je vhodné ji obohatit koupelnovými doplňky. Jedna z možností je využít k tomuto účelu držáky na toaletní papír. Tyto držáky jsou ideální volbou pro ty, kteří v interiéru preferují funkčnost, jednoduchost a čistý design bez zbytečností.

Tento typ držáku je velice praktický, nezabírá mnoho prostoru a působí minimalisticky. Držák ze série ARON je exkluzivní toaletní držák vyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceli v černé barvě. Model je odolný vůči mechanickým poškozením, jeho povrch je mimořádně hladký a dobře se udržuje. Produkt tohoto typu se bude vyjímat v každém moderním koupelnovém interiéru.

Podívejte se i na další produkty ze série Mexen ARON.

Tento držák na toaletní papír je součástí série Mexen ARON, která nabízí také další koupelnové doplňky v podobném stylu. Pokud hledáte kompletní výbavu koupelny, můžete tak učinit zde.

Specifikace produktu:

  • Materiál: nerezová ocel
  • Povrchová úprava: černá
  • Šířka: 200 mm
  • Výška: 33 mm
  • Vzdálenost od stěny: 51 mm

Využitím tohoto držáku na toaletní papír získáte do své koupelny praktický a stylový doplněk, který se hodí do moderního interiéru i do klasické koupelny. Navíc, pokud se rozhodnete pro celou sérii Mexen ARON, celá koupelna bude vypadat velice elegantně a vkusně.

Pokud byste si chtěli zakoupit tento držák na toaletní papír, můžete si ho objednat na adrese www.nabytekprehledne.cz/produkt/drzak-na-toaletni-papir-mexen-aron-cerny. Vyberte si moderní držák na toaletní papír a zúročte jeho jedinečné vlastnosti v koupelně.

Držák na toaletní papír MEXEN ARON černý

Držák na toaletní papír MEXEN ARON černý

Držák na toaletní papír MEXEN ARON černý