Bílý porcelánový talíř Kave Home Pierina 26,8 cm – elegance pro každou příležitost


Bílý porcelánový talíř Kave Home Pierina 26,8 cm

Jednoduchý talíř Kave Home Pierina

Jednoduchý talíř Kave Home Pierina se vám bude hodit jako základní kousek do vaší kuchyně a uplatníte ho při servírování vašich oblíbených jídel. Každý kus z kolekce Pierina je vyroben z přírodního minerálu, díky čemuž má originální drobné odlišnosti v tónu.

Elegantní design pro každý interiér

Hodí se do jakýchkoliv interiérů kvůli svému nadčasovému vzhledu, bílé barvě a lesklé glazuře. Talíř Kave Home Pierina vám dodá elegance a vkus.

Více než jen talíř

Talíř Kave Home Pierina není jen krásným dekoračním prvkem, ale také je praktický. Je vhodný do myčky i mikrovlnné trouby.

Detail talíře Kave Home Pierina 26,8 cm

Talíř Kave Home Pierina je vaším novým společníkem

Talíř Kave Home Pierina je ideální pro každou příležitost. Díky jeho jednoduchému vzhledu bude perfektně sloužit nejen pro běžné obědy a večeře, ale i jako podklad pro servírování aperitivů nebo dezertů za slavnostním stolem.

Doplněk do vaší kuchyně

Bílý porcelánový talíř Kave Home Pierina 26,8 cm je ideálním doplňkem do každé moderní kuchyně. Hmotnost talíře je 0,55 kg, takže je lehký pro přenášení a zároveň dostatečně robustní pro denní používání.

Kde zakoupit talíř Kave Home Pierina

Potřebujete novou sadu talířů do kuchyně? Talíř Kave Home Pierina je skvělou volbou. Můžete si ho zakoupit na KupsinaBytek.cz. Kvalitní talíř vám bude sloužit mnoho let a každý den vás potěší svým jednoduchým, ale elegantním vzhledem.