Betonově šedý sedací / gymnastický míč VLUV STOV Ø 65 cm: stylový kousek do vašeho interiéru i pro zdraví!

VLUV STOV je gymnastický / sedací míč, který je díky své polyesterové tkanině velmi příjemný na dotek a pohodlný. VLUV vytváří útulné, teplé a měkké posezení v každé domácnosti nebo kanceláři. Dokonale zapadá do jakéhokoli životního a pracovního prostředí.

Pohodlné a zdravé posezení

VLUV je díky svému tvaru velmi zdravý a přínosný pro vaše tělo, díky čemuž získal ocenění IGR. Sedění na VLUV STOV má pozitivní vliv na vaši páteř a pomáhá uvolňovat napětí v zápěstí a kloubech. Můžete jej využít jako sedací míč pro zdravé posezení, při cvičení nebo jako alternativu k tradičnímu křeslu.

Praktický doplněk do každého interiéru

VLUV STOV je navíc stylovým kouskem do vašeho interiéru. Jeho betonově šedá barva se hodí do moderního designu, ale i do rustikálního stylu. Vytvořte si s ním útulný koutek na čtení či práci nebo použijte jako doplněk ke křeslu nebo sedačce.

Pokud budete potřebovat míč přemístit, není to problém. Součástí VLUV STOV je praktické držadlo, díky kterému ho snadno přenesete z místa na místo. Míč je opatřen dvojitým švem a pohodlným držadlem. Spodní prstenec zabraňuje samovolnému rozjetí.

Snadná manipulace a ukládání

Vluv navíc získáte v praktické tašce, díky čemuž je míč snadno přemístitelný a uskladnitelný. Součástí balení je také praktická pumpička, takže si ho můžete snadno nafouknout. Produkt je dodáván v tašce ve vyfouklém stavu. Po vyfouknutí se VLUV STOV dostane do svého plného tvaru a je připraven k použití. Balení obsahuje 1 x sedací míč Vluv, 1 x ruční pumpička, 2 x ventil a návod k použití.

Získejte si stylový a zdravý kousek do vašeho interiéru a užijte si zdravé sedení s VLUV STOV! Objednávejte na www.velkynabytek.cz.